Tule meile!

DevOpsi insener

LHV platvormi meeskonna missioon on pakkuda parimaid automatiseeritud teenuseid meie tootearendustiimidele, võttes täieliku vastutuse oma tegevuse eest. Oleme keskendunud konteineriseerimisele, pidevatele tarnepõhistele protsessidele, taristu automatiseerimisele, monitooringule ja muule. Me jagame oma aega operatsioonide ja valveülesannetega tegelemise ning süsteemide ning tarkvara arendamise vahel. Need aitavad suurendada töökindlust ja jõudlust, tagavad sujuva tarneprotsessi ja kiirema tagasiside. Enda missiooni täitmiseks otsime DevOpsi inseneri.

Selles rollis liitud meeskonnaga, mis töötab kogu LHV tootearenduse ulatuses, viies ellu meie missiooni ning arendades uusi teenuseid ja tööriistu. Meiega koos saad osa eestimaise panga eduloost, toetades LHV ühe tugitala, maksete kogumise toodete tuleviku loomist.

SINU PEAMISED TÖÖÜLESANDED

  • Infosüsteemide paigaldamise ja migratsiooni toetamine

  • Kubernetes platvormi kasutamise üldine toetamine

  • AWS pilvelahenduste seadistamine ja toetamine

  • Monitooringu tõhustamine ja uuendamine

  • IT-arendusmeeskondade abistamine rakenduste juurutamisel ja töös hoidmisel

MEIE OOTUSED SULLE

  • CI/CD kogemus (Gitlab või Github platvormidel)

  • Tugev usk automatiseerimisse ja infrastruktuuri kui koodi

  • Linuxi kasutamise kogemus

  • Scriptide programmeerimise oskus

  • Proaktiivse suhtumise ja suurepärase suhtlemisoskusega meeskonnamängija

  • Väga hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui ka kirjas

SULLE PAKUME

  • hubast, sõbralikku ja toetavat töökeskkonda, kus ükski küsimus pole rumal, aga nii mõnigi võib olla naljakas

  • sporditoetust, sest sportimine on kallis lõbu ja istuva töö kõrvalt on hea end füüsiliselt aktiivsena hoida. Ka paljud muud vaimse ja füüsilise tervisega seotud kulutused katame meie

  • Ägedat tiimi, kus on tugevad, kogenud tegijad, kellelt kõigilt on midagi õppida, aga kes ka ise hea meelega õpivad

Sellega meie pakkumised tegelikult ei lõppe, aga ülejäänud hüvedest saad teada siis, kui oled otsustanud kandideerida.

TÖÖLE ASUMISE AEG

Esimesel võimalusel

TÖÖ ASUKOHT

Tallinn